Zendingsproject 4e kwartaal 2022

03 oktober 2022

Zendingsproject 4e kwartaal 2022

Zendingsproject 4 kwartaal 2022

Vorige week heeft u al kunnen lezen dat we de komende 3 maanden het werk van Herman en Anneloes Meijer gaan ondersteunen. Zij zijn zeer recent door de GZB uitgezonden naar Malawi om daar een jaar lang aan het werk te gaan. De heer Meijer is geen onbekende voor onze gemeente, want hij mocht in het verleden verschillende keren bij ons voorgaan.

Zij hoepn ons van tijd tot tijd middels nieuwsberichten en nieuwsbrieven op de hoogte te houden van hun werk en dagelijks leven. Op de nieuwsbrief en op de website zullen we regelmatig updates plaatsen.

Helpt u mee het werk van Herman en Anneloes Meijer mogelijk te maken? Uw/jouw gebed en financiƫle ondersteuning zijn hierbij onmisbaar! Alvast hartelijk dank!

De zendingscommissie

Sluiten