Startdag zaterdag 21 september 2019

21 september 2019

Startdag zaterdag 21 september 2019

Zaterdag 21 september is het weer zover. De jaarlijkse startdag van onze gemeente! Dit jaar bestaat het programma uit een middagactiviteit en een maaltijd. Met de middagactiviteit gaan we een spel spelen. Welke vluchters lukt het om zo lang mogelijk uit handen van een groep jagers te blijven? Het spel spelen we met behulp van fietsen en auto’s. Per gezin is het handig als er één persoon met de auto komt. Neem vooral ook een goed opgeladen mobiele telefoon mee. Het spel is geschikt voor alle leeftijden en start om 14.00 uur. Om 17.00 uur steken we de barbecues aan om met elkaar te genieten van een gezellige barbecue. Rond 20.00 uur willen we de startdag met elkaar afsluiten.
We hopen op een hoge opkomst dus geef je op voor woensdag 18 september bij Arjan Hoeke (arjanhoeke@hotmail.com / 06-20886769). Het is ook mogelijk om alleen voor het spel of de barbecue aan te melden.
Groeten, Gert-Jan Boonstra en Arjan Hoeke

Sluiten