Bevestigings- en intrededienst ds. Fokkert

21 juni 2019

Bevestigings- en intrededienst ds. Fokkert

DV. zondag 30 juni as. is voor onze gemeente een heugelijke dag. Na ruim anderhalf jaar vacant te zijn geweest mogen wij uit Gods hand een nieuwe herder en leraar ontvangen. In de ochtenddienst zal proponent Fokkert bevestigd worden als onze nieuwe dominee. De dienst wordt geleid door dominee J.W. van Bart uit Harderwijk. De intrededienst, welke aanvangt om 14.30 uur, zal geleid worden door ds. Fokkert. Vanwege de verwachte drukte willen wij u alvast informeren over een aantal zaken. Tijdens beide diensten zal een groot aantal genodigden aanwezig zijn. Aangezien zij vrijwel allemaal met de auto zullen komen zal de parkeerplaats naast de kerk waarschijnlijk onvoldoende plaats bieden. De kerkrentmeesters zullen het parkeren begeleiden zodat iedereen een geschikte plaats vindt. Wij willen u vragen, indien mogelijk, zoveel mogelijk te voet of per fiets naar de diensten te komen. Als de kerk vol is zal uitgeweken worden naar ’t Dijkhuis. De kinderen van de zondagsschool zullen gezamenlijk de ochtenddienst volgen in ’t Dijkhuis.
Na de intrededienst is er gelegenheid om ds. Fokkert te feliciteren in de kerk. Ook wordt u uitgenodigd om na de intrededienst in ’t Dijkhuis, onder het genot van koffie, thee of iets fris nader kennis te maken met ds. Fokkert.
De kerkenraad

Sluiten