Actie kaarsenzakken

18 mei 2019

Actie kaarsenzakken

Tijdens de SamenLoop voor Hoop staan rondom het parcours duizenden kaarsenzakken met persoonlijke wensen en gedachtes. Een indrukwekkende zee van lichtjes delen de emoties en geven de warmte van herdenken, vertrouwen en hoop. Om ons team te steunen/sponsoren kunnen er kaarsenzakken worden gekocht voor € 5,- p.s. (dit kunt u achterlaten in de donatiebox in de hal van de kerk). De kaarsenzakken liggen in de hal van de kerk. Op een kaarsenzak kunt u dan een wens of gedachte neerzetten of op een andere manier deze kaarsenzak thuis creatief gaan bewerken. Het is de bedoeling dat u een kaarsenzak weer achterlaat in de hal van de kerk. Als team zorgen wij ervoor dat uw kaarsenzak brandt tijdens de SamenLoop voor Hoop. Wilt u op een andere manier sponsoren/doneren? U kunt een donatie doen in de donatiebox in de hal van de kerk óf door een donatie over te maken op de actiepagina van ons team: https://acties.samenloopvoorhoop.nl/team47youllneverwalkalone

Sluiten