Actie kerkbalans 2021

15 januari 2021

Actie kerkbalans 2021

Actie Kerkbalans 2021. “GEEF VANDAAG VOOR DE KERK VAN MORGEN”:
Het college van Kerkrentmeesters heeft de voorbereidingen getroffen voor de ACTIE KERKBALANS. Kerkbalans 2021 gaat op 16 januari van start en duurt tot 30 januari a.s. In deze periode ontvangt u de informatie van een Kerkbalansloper. I.v.m. de corona epidemie willen we contacten zoveel mogelijk vermijden. Daarom verzoeken wij u om uw toezegging in de brievenbus te doen bij het aangegeven adres. Mocht dit om bepaalde (gezondheids)redenen niet lukken dan halen wij het formulier graag bij u op. De opbrengsten van de ACTIE KERKBALANS zijn voor onze Hervormde Gemeente goed voor ongeveer 70% van de totale inkomsten, van HEEL groot belang dus. We doen ook deze keer weer een beroep op u om naar vermogen bij te dragen. Mogen we op u rekenen? Mede door uw bijdrage kan het werk in onze gemeente doorgang vinden. Wij wensen u hierbij GODS ZEGEN voor vandaag en de KERK van morgen.
College van Kerkrentmeesters.

Sluiten