DIENSTEN ZONDAG 15 MAART GAAN NIET DOOR

13 maart 2020

Diensten zondag 15 maart gaan niet door

Afgelopen donderdag is het advies gegeven om bijeenkomsten met meer dan 100 personen niet te laten doorgaan. De PKN heeft dit advies overgenomen en heeft geadviseerd om kerkdiensten met meer dan 100 personen niet te laten doorgaan. Van de week hebben de kerken uit Giessen en Rijswijk gezamenlijk besloten om dit advies op te volgen, wat als gevolg heeft dat de kerkdiensten a.s. zondag niet zullen doorgaan.

Vanuit de PKN wordt geadviseerd om a.s. zondag om 9.20 uur op NPO2 te luisteren naar een korte meditatie van ds. René de Reuver. Daarna wil ds. Hoftijzer nog een meditatie via de kerktelefoon verzorgen voor onze kerken.

We roepen op tot gebed voor de wereld, ons land en zij die aan de frontlinie staan in de bestrijding van het virus. Ook bidden we voor hen die getroffen zijn door het Coronavirus.

De kerkenraad

Sluiten