Kaart-actie voor familie Zeeman

08 mei 2021

Kaart-actie voor familie Zeeman

Op D.V. vrijdag 14 mei zullen Martin en Alette Zeeman een bezoek brengen aan ons dorp en aan onze Gemeente, waarbij ze op de fiets Giessen zullen ontdekken, kennis maken met de volledige Kerkenraad en de diverse geledingen. De Corona maatregelen zorgen er voor dat we als Gemeente beperkt zijn in de ontmoeting met de Familie Zeeman. Om een ieder de kans te geven hierbij betrokken te zijn, kunt u een kaart schrijven om de familie Zeeman te bemoedigen, te groeten en Gods Zegen te wensen bij de beslissing die zij moeten nemen. De kaarten dienen uiterlijk 13 mei te worden ingeleverd bij Chris van Tilborg (Wilgenhof 16) of bij Sjaak Smits (Hogelandstraat 35) Na afloop van de kennismaking op 14 mei, zullen al deze kaarten aan hen overhandigd worden.

Sluiten