Ds. J.M.D. van den Berg overleden

01 september 2014

Zondagavond 31 augustus, net voor middernacht, overleed onze oud-predikant ds. J.M.D. van den Berg. Van 1951-1956 was hij predikant in zijn eerste gemeente, Giessen-Rijswijk. Nog vele malen mocht hij na die tijd in onze gemeenten voorgaan. Die tijd is nu voor hem voorbij. Nu hoeft hij niet meer te spreken over zijn God en Koning - nu mag hij bij Hem zijn. We vertrouwen erop dat hij nu mag zijn bij de God die hij zo vaak en zo recht vanuit zijn hart heeft mogen verkondigen. Na het bericht van zaterdag komt zijn overlijden niet onverwachts. En toch maakt het indruk. Komende vrijdagmiddag zal hij worden begraven op de begraafplaats van de Hervormde gemeente in Rijswijk. Om 13.30 begint de afscheidsdienst die voorafgaand daaraan begint. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. We bidden zijn familie van harte Gods nabijheid en troost toe in de komende tijd, in het bijzonder rond de gang naar het graf.

Sluiten