Week van 't Gebed, Herv. kerk Giessen

22 januari 2014, 19:30 uur

Komende week is de landelijke Week van Gebed. In onze dorpen willen we daar ook aandacht aan besteden. Daarom worden 3 momenten van gebed en bezinning georganiseerd. Het thema dit jaar is ‘Is Christus dan gedeeld?’, en gaat over de eenheid onderling. Juist samen bidden is een mooie manier om aan die eenheid vorm te geven! Dinsdag 21 januari is de bijeenkomst in de Hervormde Kerk in Rijswijk. Woensdag 22 januari is het in onze kerk, en donderdag 23 januari in de Gereformeerde Kerk in Rijswijk. De bijeenkomsten beginnen om 19.30. Woensdag, in onze kerk, willen we zingen, stil zijn, bezinnen en natuurlijk bidden. Mooi om dat zo samenwerkend met de drie kerken in onze dorpen te kunnen doen. Van harte welkom!

Reacties

Schrijf u in om de nieuwsbrief per e-mail te ontvangen Inschrijven »
ANBI Algemeen Nut
Beogende Instelling