Vrouwenmiddag met high tea, Maaszaal

17 maart 2014, 13:00 uur

Op maandag 17 maart 2014 hopen we de derde vrouwenmiddag van dit seizoen te houden in de Maaszaal van 13.00 uur tot 14.45 uur. Deze middag staat het onderwerp ‘dienen in de wereld’ centraal. We hebben Iljo de Keijzer uitgenodigd voor deze middag, u allen nog wel bekend van het pastorale werk dat zij een tijd geleden voor onze gemeente heeft gedaan. Iljo werkt momenteel voor de GZB in de Filippijnen en komt ons daar over vertellen aan de hand van dia’s. Daarna willen we in groepjes napraten over hoe ook wij kunnen dienen in de wereld, en Rijswijk is natuurlijk ook een stukje van de wereld. Tijdens de middag kun je ook kaarten en armbandjes kopen en willen we een collecte houden voor het goede werk dat Iljo doet. Dus neem je vriendin of familielid mee en kom ook! Voor de high tea wordt aan een ieder die komt gevraagd enkele kleine (eenhaps)cakejes /sandwiches /rolls /chocola of iets dergelijks mee te nemen voor bij de thee. Er wordt een bijdrage gevraagd van € 1,00 per persoon ter dekking van overige onkosten. Graag vooraf opgeven bij Heidi Kant (441144 of heidi@kantoliehandel.nl) of Gerlinda Kant (441632 of gerlinda23.GK@gmail.com).
De vrouwenmiddagcommissie

Reacties

Schrijf u in om de nieuwsbrief per e-mail te ontvangen Inschrijven »
ANBI Algemeen Nut
Beogende Instelling