Kerstviering ouderen, Herv. kerk Giessen

16 december 2014, 15:30 uur

D.V. 16 december is er de kerstviering met de ouderen van onze gemeenten. Deze zal gehouden worden in de Hervormde Kerk in Giessen en in het Dijkhuis. We komen eerst samen in de kerk, waar we tot de pauze zullen blijven. De meditatie is in handen van Ds. D.M. Heikoop. De muzikale omlijsting is in handen van Hanneke Ermstrang en Renee Schreuders. Ook is er volop ruimte voor samenzang en declamatie. Met de pauze gaan we naar het Dijkhuis waar u een kopje koffie/thee ect. krijgt aangeboden. Ook een broodmaaltijd zal niet ontbreken. Daarom is het belangrijk dat u zich opgeeft!! zodat we weten wat we moeten inslaan en er voldoende tafels zijn gedekt. Vorig jaar liep dat niet helemaal optimaal. Dat is voor u maar ook voor ons niet prettig. Aan het eind van de avond is er een collecte. U bent van harte welkom vanaf 15.30 in de kerk en we beginnen om 16.00 uur. U kunt zich opgeven tot uiterlijk 11 december ook voor vervoer bij: Tinie Faber tel: 443043

Reacties

Schrijf u in om de nieuwsbrief per e-mail te ontvangen Inschrijven »
ANBI Algemeen Nut
Beogende Instelling