Ontmoetingsmiddag ouderen, Geref. kerk Rijswijk

11 november 2014, 13:30 uur

D.V. dinsdagmiddag 11 november is er weer een ontmoetingsmiddag voor de ouderen van onze gemeente. In ons midden zal zijn de heer J. v/d Linden uit Brakel die ons alles zal vertellen en laten zien, via de beamer, over de orchidee. U krijgt de mogelijkheid om deze ook bij hem te kopen. U bent van harte welkom in de Rank van de Gereformeerde kerk in Rijswijk. De zaal is open vanaf 13.30 uur. We beginnen om 14.00 uur met koffie en thee.
Voor vervoer neemt u contact op met: Tinie Faber tel: 443043.
Hoort u nog niet bij de ouderen en wilt u ook meer te weten komen over deze prachtige plant, dan bent u van harte welkom.
De ouderencommissie

Reacties

Schrijf u in om de nieuwsbrief per e-mail te ontvangen Inschrijven »
ANBI Algemeen Nut
Beogende Instelling